SIAM PARK

VEEPARK No 1 MAAILMAS

SIAM PARK 360° (VAU!) OSTA PILET
Seoses pandeemiaga kehtestatud täituvuspiirangutega on hetkel kehtiv reegel selline, et pilet tuleb osta ette (vähemalt paar päeva)  ja kindlaks kuupäevaks.

Ostes kaksikpileti ehk TWIN TICKETi pääsete Loro parki ja Siam parki soodsamalt ja Kompass kingib kauba peale pileti Ahviparki (Monkey Park)

- Twin Ticket kehtib alates ostmisest kuus kuud.  

- Kahe pargi külastamise vahele võib jääda kuni kaks nädalat. 

- Twin ticketi ostjatele kingib Kompass Monkey pargi pileti kauba peale. 

NB! Kui vanemad ostavad TWIN-TICKETI, saavad lapsed kuni 5 aastaseni tasuta kaasa mõlemasse parki. Ainult Siamisse minnes tuleb juba kolmeaastasele lapsepilet osta.

SIAM PARK

on veesõpradele kindla peale minek ja tervet päeva väärt. 

SIAM PARGI INFO:

Aadress: Avda. Siam Park S/N. Costa Adeje 38660 ADEJE

Koordinaadid: 28.07164, -16.72679


Siam Park kuulub Loro Pargiga samadele omanikele ning on kahtlemata Tenerife atraktiivseim ja mastaapseim meelelahutus saare lõunaosas. Tegu on niisiis veepargiga, mis 2008 oma veepritsmeis väravad avas ning saab ennast õigustatult reklaamida järgmiste epiteetidega: suurim, kõrgeim, kiireim jne.

Nagu nimigi ütleb, on SIAM PARGI läbivaks temaatikaks Taimaa ja sellega seonduv . Oma Loro Pargiga alustatud suurejoonelist haaret on omanikud ka veepargis muidugi jätkanud:

* Maailma pikim "aeglane jõgi";

* Maailma kõrgeim tõus: 8 meetrit;

* Maailma suurim kunstlaine: kõrgus 3 m;

* Suurim valik veeatraktsioone;

* Maailma suurim Tai stiilis hoonete kogum väljaspool Tai kuningriiki.

* Singha on maailma kiireim “liumägi”.

Kaasomanikeks olla kuuldavasti Tai kuningapere liikmeid, sellega oli seletatav koguni Taimaa printsessi Maha Chakri Sirindhorn`i osalemine pargi pidulikul avamistseremoonial 2008 aastal.