SIAM PARK - HETKEL SULETUD

VEEPARK No 1 MAAILMAS

NB! TWIN TICKET ON PALJU SOODSAM! 

SIAM PARK 360° (VAU!) OSTA PILET

SIAM PARGI INFO:

Aadress: Avda. Siam Park S/N. Costa Adeje 38660 ADEJE

Koordinaadid: 28.07164, -16.72679

Park töötab iga päev 10:00 kuni 18:00


Nagu Siam Park väga hästi teab, on paigalseis (igatahes, seltsimehed!) tagasiminek. Kindlustamaks juba 2014 aastast ikka ja jälle külastajate poolt maailma parimaks valitud veepargi positsiooni, käsitleb pargi omanike tandem isa ja poeg Kiesslingid parki kui hoogsat swing-orkestrit, mille kõlapildi rikastamiseks muudkui torusid lisada on vaja. Uusima atraktsiooni Singha näol on tegemist Ameerika mägede ja liumäe ristandiga, mille uudsed tehnilised lahendused ta hoobilt maailma kiireimaks teevad. Kolmesel „kelgul“ läbitakse 240 meetrit, muutes suunda 14 korda ja kiirused on 6 m/s ülesmäge ja 18 (!) m/s allamäge tuhisedes. Vaata arvutisimulatsiooni siit (Youtube).


Siam Park kuulub Loro Pargiga samadele omanikele ning on kahtlemata Tenerife atraktiivseim ja mastaapseim meelelahutus saare lõunaosas. Tegu on niisiis veepargiga, mis 2008 oma veepritsmeis väravad avas ning saab ennast õigustatult reklaamida järgmiste epiteetidega: suurim, kõrgeim, kiireim jne.


 Nagu nimigi ütleb, on SIAM PARGI läbivaks temaatikaks Taimaa ja sellega seonduv . Oma Loro Pargiga alustatud suurejoonelist haaret on omanikud ka veepargis muidugi jätkanud:


  • Maailma pikim aeglane jõgi
  • Maailma kõrgeim tõus: 8 meetrit
  • Maailma suurim kunstlaine: 3 m
  • Suurim valik veeatraktsioone
  • Maailma suurim Tai stiilis hoonete kogum väljaspool Tai kuningriiki.
  • Singha on maailma kiireim “liumägi”.

Kaasomanikeks olla kuuldavasti Tai kuningapere liikmeid, sellega oli seletatav koguni Taimaa printsessi Maha Chakri Sirindhorn`i osalemine pargi pidulikul avamistseremoonial 2008 aastal.


TWIN TICKET: ÜKS PILET - KAKS PARKI

NB! Kui vanemad ostavad TWIN-TICKETI, saavad lapsed kuni 5 aastaseni tasuta kaasa mõlemasse parki. Ainult Siamisse minnes tuleb juba kolmeaastasele lapsepilet osta.

Loro Pargi loojad on ühtlasi ka Siam Pargi omanikud ja tänu sellele on populaarseks kokkuhoiu võimaluseks osta kaksikpilet ehk Twin Ticket, millega turist saab märkimisväärse säästu - eraldi pileteid ostes kuluks märgtavalt rohkem (ca 10 eurot). Twin Ticketiga lähete emmasse-kummasse parki, esitate Twin Ticketi kassas ning teile antakse vastu pääse teise parki, selle kasutamiseks on teil aega 2 nädalat - vabalt valitud päeval. Toonitan siinkohal igaks juhuks üle, et mõlemad pargid on omaette tervet päeva väärt ja ei ole ühtegi mõistlikku põhjust seda lõbu kuidagi kärpida.
TASUTA BUSSID SIAM PARKI

Bussid kurseerivad kella 9.30 kuni 17.00 iga 30 minuti järel ja on TASUTA.