easy website builder

ÕHTUNE MEELELAHUTUS TENERIFEL

FLAMENCOETENDUS JA RÜÜTLITURNIIR

FLAMENCO SHOW "Antología"

NIIVÕRD-KUIVÕRD OLETE SIISKI HISPAANIAS

FLAMENCOETENDUS ANTOLOGIA CARMEN MOTALT 

Toimumiskoht: Piramide de Arona

Etenduste algus:

Teisip. ja neljap - laup.: 21.00

Kolmapäeviti: 20.00

Esmaspäev ja pühapäev on puhkepäevad

Etenduse kestus:: ca 2 h.

Üks väärikamaid lavasid Tenerife lõunaosas kannab nime Piramide de Arona ja juba aastaid on siinses (loe: Hispaania) mõistes megastaar-lavastaja Carmen Mota hoolitsenud selle eest, et tantsu- ja iseäranis flamencolembelistel siinmail midagi vaadata oleks.

Need, kes vastupidiselt minule kogu sellest tantsuvärgist midagigi mõikavad, on üldjuhul Piramide de Arona etendustest vaimustuses ja kellele maailma ja iseäranis Hispaania tantsuajalugu koos flamencoga korda lähevad - need jäävad ilmselt rahule või enamgi veel - vähemasti üks mulle teada olev turist läks juba ülejärgmisel päeval uuesti. Ja viimasel õhtul veel korra. Ju seal siis peenema rahva jaoks midagi on.

RÜÜLITURNIIR

LASTELE JA LAPSEMEELSETELE | JA NEILE, KELLELE MEELDIB, KUI VEINI ON PALJU

RÜÜTLITURNIIR 

SAN MIGUELI KINDLUSES

Etendused toimuvad:

neljapäeviti ja laupäeviti.

Algus 19.30, transfeer alustab korjamist läänekaldalt kell 18, Costa Adejes 18.30 - 19 ning tagasi hotellidesse jõutakse ca 00:00.


Pileti hind sisaldab transfeere kindlusesse ja tagasi, õhusööki ja ohtralt klaasidesse voolavat veini - neile, kellel vanus või vanemad lubavad.

San Migueli pseudokeskaegses kindluses toimuv rüütliturniir, kus süüakse õhtust ja vaadatakse sinna juurde, mismoodi rüütlid üksteiselt mõõtu võtavad. Hobused hirnuvad, liiva tuiskab kapjade all ning odad ja mõõgad käivad kõlinal kokku. Kui teil on lapsi, kellega seda tingel-tangelit vaatama minna, siis nad räägivad sellest õhtust veel kaua ning vajadusel saate seda edasises kasvatustegevuses tõsiseltvõetava präänik-motivaatorina välja kraamida :)

BRONEERIMINE- Suvel töötab ainult online-office ja veebibroneerimine.

- Maksta võib kohe või kuni 14 päeva enne ekskursiooni toimumist.

- Ekskursioone muuta või neist loobuda saab kuni 48 h enne toimumist. 

>