VAALAD, DELFIINID OOKEANIL al. € 25,
NÜÜD KA EESTI INSTRUKTORIGA SUKELDUMINE TENERIFEL

TENERIFEL ON VAALAD GARANTEERITUD - vaalu elab Tenerife ja La Gomera vahel ca 500 ja nende leidmine ei ole vähemasti vaikse ookeaniga keeruline. Delfiinidega on nii, kuidas parasjagu veab, tavaliselt küll näeb, aga garanteerida ei saa keegi. Sama lugu on merikilpkonnadega - vile peale kohale ei tule.  Vaalavaatlused eesti keeles toimuvad jahiga (5h ookeanil) iga päev ning katamaraaniga  (2h, neljapäeviti).  Sukeldumine eestikeelse instruktoriga toimub samuti iga päev. 

Katamaraaniga ookeanile  eesti giidiga

KATAMARAANIGA

Kahe- ja kolmetunnised vaalavaatlused

Nüüd ka eesti keeles ja Tenerife soodsaim! Kahetunnisel ookeanitripil seilatakse vaaladeni, vaadatakse vaalad ära ja tullakse kohe tagasi.
Kolmetunnisel pakutakse võileiba ja käiakse kilpkonnalahes snorgeldamas.
Karastusjoogid (sh õlu) on hinna sees. 
Sadam: Puerto Colon

Puhka Tenerifel purjede all

JAHIGA

Viis tundi ookeanil koos suplusega 

Eesti kapteniga on purjetamine Tenerifel loomulikult täiuslikeim viis Atlandi ookeani võlude nautimiseks. Torka varbad vette, limpsi veini või õlut ja naudi väikese seltskonna eeliseid ning tuule undamist vantides.    
Lõunasöök, karastusjoogid (sh õlu) ja transfeerid sadamasse ja tagasi on hinna sees, kuid ainult Tenerife lõunaosast. 

Vaalu ja delfiine vaatama piraadilaeval

PIRAADILAEVAGA

Kolme-ja viietunnised vaalavaatlused

Nii kolmetunnisel (iga päev) vaalatripil piraadilaevaga kui viietunnisel (iga päev, v.a. laupäeviti) on soovijail võimalik minna ujuma. Viietunnise reisi jooksul jõutakse ära käia ka Masca lahes ja vaatamas ookeanilt Los Gigantese kaljusid, mis Tenerife läänerannikul ookeanist peaaegu kilomeetri kõrgusele viskuvad. 
Lõunasöök, karastusjoogid (sh õlu) ja transfeerid sadamasse ja tagasi on hinna sees, kuid ainult Tenerife lõunaosast.  

Kalale Tenerifel

KALALE

Äkki saab pärast kõhugi täis

Ookeanile minnakse 3,5 - 4 tunniks, hinnas sisalduvad kõik kalastamisvahendid ja söödad, samuti karastusjoogud. Maksimaalselt viis kalastajat kaatril. 

Sukeldumine Tenerifel

SUKELDUMINE

Eestlasest instruktor Tiiduga

Palms Divinguga saad Tenerifel avastada Atlandi ookeani veealust maailma. Teretulnud on nii kogenud kui alles esimest korda sukeldumisega kokkupuutuvad seiklejad.
Pakkuda on:
- Proovisukeldumist
- Sukeldumist (litsentsi omanikele)
- Sukeldumiskursusi