mobile website maker app
Delfiinid, vaalad ja merikilpkonnad Tenerifel

VAALAVAATLUSED OOKEANIL

Kui hästi läheb, siis ka delfiinid ja merikilpkonnad. 

TENERIFEL ON VAALAD GARANTEERITUD - vaalu elab Tenerife ja La Gomera vahel ca 500 ja nende leidmine ei ole keeruline. Delfiinidega on nii, kuidas parasjagu veab, tavaliselt küll näeb, aga garanteerida ei saa keegi. Sama lugu on merikilpkonnadega - vile peale kohale ei tule. Aga kilpkonnalahes snorgeldades on tõenäosus väga suur neid mööda sõudmas näha.  - Uudsena teeb sel hooajal Olavi giidi ka katamaraanil EDEN: „Soolvee pärlid ookeanil“. Juttu tuleb vaaladest, delfiinidest ja merikilpkonnadest, kolmetunnisel vaalatuuril käime ka kilpkonnalahes snorgeldamas. Kohtade arv on äärmiselt piiratud ja see ei ole reklaamitrikk, hetkel kehtivad vaalatuuride broneeringutele soodushinnad: 2h - €22,4/11,2 | 3h - €29,6/14,8 

Katamaraaniga ookeanile  eesti giidiga

KATAMARAANIGA

Kahe- ja kolmetunnised vaalavaatlused

Nüüd ka eesti keeles - vaaladest, delfiinidest ja merikilpkonnadest räägib Olavi. Katamaraaniga kahetunnine ookeanitripp on Kompassi müüduim vaalavaatlus ja selleks on mitu põhjust. Esiteks on ta konkurentsitult soodsaim, teiseks on sõidud timmitud põhilise teenistusse - ei midagi üleliigset: seilatakse vaaladeni, vaadatakse vaalad ära ja tagasi.
Kolmetunnisel pakutakse ka süüa ja käiakse kilpkonnalahes snorgeldamas.
Karastusjoogid on hinna sees. 
Sadam: Puerto Colon

Puhka Tenerifel purjede all

JAHIGA

Viis tundi ookeanil koos suplusega 

Eesti kapteniga on purjetamine Tenerifel loomulikult täiuslikeim viis Atlandi ookeani võlude nautimiseks. Torka varbad vette, limpsi veini või õlut ja naudi väikese seltskonna eeliseid ning tuule undamist vantides.    
Lõunasöök, karastusjoogid (sh õlu) ja transfeerid sadamasse ja tagasi on hinna sees, kuid ainult Tenerife lõunaosast. 

Vaalu ja delfiine vaatama piraadilaeval

PIRAADILAEVAGA

Kolme-ja viietunnised vaalavaatlused

Nii kolmetunnisel vaalatripil piraadilaevaga Peter Pan kui viietunnisel piraadilaeval Shogun on soovijail võimalik minna ujuma. Viietunnise reisi jooksul jõutakse ära käia ka Masca lahes ja vaatamas ookeanilt Los Gigantese kaljusid, mis Tenerife läänerannikul ookeanist peaaegu kilomeetri kõrgusele viskuvad. 
Lõunasöök, karastusjoogid (sh õlu) ja transfeerid sadamasse ja tagasi on hinna sees, kuid ainult Tenerife lõunaosast.  

Kalale Tenerifel

KALALE

Äkki saab pärast kõhugi täis

Ookeanile minnakse 3,5 - 4 tunniks, hinnas sisalduvad kõik kalastamisvahendid ja söödad, samuti karastusjoogud. Lisaks kuni viiele kalastajatele on kaatri vööris (ehk ninaosas) võimalik end sisse seada kuni kolmel kaasaelajal. Sadamaks on Puerto Colon Costa Adeje südames ja sinna tuleb kalastajatel ise kohale tulla. 

ONLINE BRONEERIDES -10% ja -20%

- Suvel töötab ainult online-office ja veebibroneerimine.

- Maksta võib kohe või kuni 14 päeva enne ekskursiooni toimumist.

- Ekskursioone muuta või neist loobuda saab kuni 48 h enne toimumist. 

>