drag and drop web creator
Delfiinid, vaalad ja merikilpkonnad Tenerifel

VAALAVAATLUSED OOKEANIL

Kui hästi läheb, siis ka delfiinid ja merikilpkonnad. 

TENERIFEL ON VAALAD GARANTEERITUD - vaalu elab Tenerife ja La Gomera vahel ca 500 ja nende leidmine ei ole keeruline. Delfiinidega on nii, kuidas parasjagu veab, tavaliselt küll näeb, aga garanteerida ei saa keegi. Sama lugu on merikilpkonnadega - vile peale kohale ei tule. Aga kilpkonnalahes snorgeldades on tõenäosus väga suur neid mööda sõudmas näha.  Vaalavaatlused eesti keeles toimuvad jahiga (5h ookeanil) ning katamaraaniga  (2h ja 3h) (katamaraaniga alates 22.10.19).  

Katamaraaniga ookeanile  eesti giidiga

KATAMARAANIGA

Kahe- ja kolmetunnised vaalavaatlused

Nüüd ka eesti keeles ja Tenerife soodsaim! Kahetunnisel ookeanitripil seilatakse vaaladeni, vaadatakse vaalad ära ja tullakse kohe tagasi.
Kolmetunnisel pakutakse ka süüa ja käiakse kilpkonnalahes snorgeldamas.
Karastusjoogid (sh õlu) on hinna sees. 
Sadam: Puerto Colon

Puhka Tenerifel purjede all

JAHIGA

Viis tundi ookeanil koos suplusega 

Eesti kapteniga on purjetamine Tenerifel loomulikult täiuslikeim viis Atlandi ookeani võlude nautimiseks. Torka varbad vette, limpsi veini või õlut ja naudi väikese seltskonna eeliseid ning tuule undamist vantides.    
Lõunasöök, karastusjoogid (sh õlu) ja transfeerid sadamasse ja tagasi on hinna sees, kuid ainult Tenerife lõunaosast. 

Vaalu ja delfiine vaatama piraadilaeval

PIRAADILAEVAGA

Kolme-ja viietunnised vaalavaatlused

Nii kolmetunnisel vaalatripil piraadilaevaga Peter Pan kui viietunnisel piraadilaeval Shogun on soovijail võimalik minna ujuma. Viietunnise reisi jooksul jõutakse ära käia ka Masca lahes ja vaatamas ookeanilt Los Gigantese kaljusid, mis Tenerife läänerannikul ookeanist peaaegu kilomeetri kõrgusele viskuvad. 
Lõunasöök, karastusjoogid (sh õlu) ja transfeerid sadamasse ja tagasi on hinna sees, kuid ainult Tenerife lõunaosast.  

Kalale Tenerifel

KALALE

Äkki saab pärast kõhugi täis

Ookeanile minnakse 3,5 - 4 tunniks, hinnas sisalduvad kõik kalastamisvahendid ja söödad, samuti karastusjoogud. Lisaks kuni viiele kalastajatele on kaatri vööris (ehk ninaosas) võimalik end sisse seada kuni kolmel kaasaelajal. Sadamaks on Puerto Colon Costa Adeje südames ja sinna tuleb kalastajatel ise kohale tulla. 

ONLINE BRONEERIDES -10%

>