Tenerife ekskursioonid eesti keeles

EKSKURSIOONID TENERIFEL NING TENERIFELT

Meie hitid on eestikeelne saaretuur lõunasöögi ja veinide degusteerimisega al. €49/35 ja Gran Tour inglise või vene keeles €29/17

eestikeelne saaretuur ehk espitsjoon

ESPITSJOON e. SAARETUUR

EESTI KEELES - ESMASPÄEVITI

Täiskasvanu al. €49/laps €35
EKSKURSIOONI KIRJELDUS🔗
Kestvus: 11 h
Hind sisaldab: buss, giid, veinide degusteerimist, lõunasööki

Ekskursioon El Teide vulkaanile

VULKAAN EL TEIDE

T ja Ninglise keeles, P vene keeles

Täiskasvanu €23/laps €12 
MARSRUUT🔗
Kestvus: 6,5 h
Lisatasu eest - köisraudteega Teide tippu sõitmine: Täiskasvanu € 37 Laps (2-11) € 18,5
Hind sisaldab: buss, giid

Grand Tour ehk Suur Tuur

GRAN TOUR - TEIDE, MASCA, ICOD

E vene keeles, K ja R
inglise keeles

Täiskasvanu €29 laps €17
MARSRUUT🔗
Kestvus: 10 h
Hind sisaldab: buss, giid

Ekskursioon La Gomerale

LA GOMERA

E ja K inglise keeles,
T vene keeles

Täiskasvanu al. €70/laps €41
KIRJELDUS🔗
Kestvus: 11 h
Hind sisaldab: buss, praam, giid, lõunasöök, Silbo show

Tenerife veinituur ja Kanaari köök

VEINITUUR ja KANAARI KÖÖK

Kolmapäeviti, inglise keeles

Ootamas on banaaniistandus, aaloefarm, veinitööstus, bodegad ehk veinikeldrid, kanaari rahvaliku köögi + gurmee degustatsioon ja külluslik lõunasöök.

Ekskursioon La Palma saarele

LA PALMA SAARELE

T, N inglise keeles

Ekskursioon La Palma saarele. 
Ekskursioon maksab 12+ a. €125| 3-11 a. €75 | 0-2 a. tasuta.

Tenerife Kompassi ekskursioonikalender.

Tuurid ja showd päevade kaupa. 

ESMASPÄEV

SAARETUUR EESTI KEELES e ESPITSJOON €49/35*
LA GOMERA ingl. k. €69/40
GRAN TOUR (TEIDE-MASCA) vene k. €29/17
MATK LOORBERIMETSA
ingl. k. €49/24,5 

*soodushind vähemalt nädal ette broneerides

TEISIPÄEV

LA GOMERA vene k.  €69/40
VULKAAN EL TEIDE (1/2 päeva) ingl. k. €23/13

MATK CAMINO REAL
ingl. k. €49/24,5

KOLMAPÄEV

LA GOMERA vene k. €69/40
VULKAAN EL TEIDE (1/2 päeva) ingl. k. €49/35
VEINITUUR JA KANAARI KÖÖK ingl. k. €75/37,5
GRAN TOUR (TEIDE-MASCA) ingl. k. €29/17
FLAMENCOETENDUS À COMPAS al. €39/25

NELJAPÄEV

PEALINNAD JA LOORBERIMETSAD ingl.k. €27/16
VULKAAN EL TEIDE (1/2 päeva) ingl. k. €23/13
FLAMENCOETENDUS À COMPAS al. €39/25

REEDE

GRAN TOUR (TEIDE-MASCA) ingl. k. €29/17
VULKAAN EL TEIDE (1/2 päeva) ingl. k. €23/13
MATK CAMINO REAL
ingl. k. €49/24,5
FLAMENCOETENDUS À COMPAS al. €39/25
FLAMENCOETENDUS PASIÒN al. €27/17
KABAREE SCANDAL DINNER SHOW al. €45

LAUP.-PÜHAP.

LAUP. - RÜÜTLITURNNIIR PIDUSÖÖGIGA al. €42/25
PÜHAP. - VULKAAN EL TEIDE (1/2 päeva) vene k. €23/13

KOMPASSI ESPTSJOON e TENERIFE SAARETUUR

Ka kõige pikem bussiots on alla tunni, peatuseid on palju (7) ning meiega jõuate ära käia nii vulkaani El Teide juures, “piraadikülas” Mascas kui sõita ümber saare, väisates põhjakalda linnu ning vaadata otsa guantšide kuningatele ja mustale madonnale.

Tenerife vaatamisväärsused: Esimene peatus on Tenerife kõrgeimas külas Vilafloris, seejärel vulkaan El Teide ja Roques de Garcia NB! köisraudteega küll sõita ei jõua kahjuks. Alla sõidame me mööda loodenõlva, läbi "värske" laava väljade, männimetsade ning Santiago del Teide mandlioru piraadikülla Mascasse, mis on Los Gigantese ookeanist taeva poole viskuvate kaljude vahele orgu peidetud. Seejärel “neetud” pealinn Garachico juba põhjakaldal, veinipealinn Icod de Los Vinos (veinide degusteerimine "Kuningate maja" bodegas ehk veinikeldris ja lõunasöök restoranis Casa del Carmen - üks Icodi vanimaid restorane! - on hinna sees). A. von Humboldti poolt maailma kõige kaunimaks tunnistatud La Orotava org ja linn oma ilmakuulsa rõdudega majaga (La Casa de los Balcones, AD 1632) ning päeva lõpuks veel kõigi kanaaride kaitsepühak Candelaria Neitsi (Virgen de la Candelaria ehk must madonna) Candelaria basiilikas ja guantši kuningate kujud loojuvas päikeses ookeani rannal.

GRAN TOUR e TEIDE-MASCA

Praktiliselt sama, mis espitsjoon e eestikeelne saaretuur (mille kirjelduse leiad siit ülalt), aga nelja nüansiga:

1) Gran Tour on saaretuurist pea poole odavam

2) Gran Tour on vene või inglise keeles

3) Gran Touriga Candelariasse ei minda

4) lõunasöök pole Gran Touril hinna sees, küll on aeg jäetud lõunapausiks ja giid aitab orienteeruda. 

TENERIFE VEINITUUR ja KANAARI KÖÖK

Päriskohalike ehk kanaaride endi poolt korra nädalas (kolmapäeviti) organiseeritav tuur, mille eesmärgiks on uhkustada Kanaari köögi ja Tenerife veinidegaPäev algab hommikul kella kaheksast sõiduga saare idarannikule, kus mäenõlval Güimari lähistel ootab turiste banaaniistandus ja aaloefarm. Kuidas banaan kasvab, mida tehakse Tenerifel sellest imelisest taimest aaloest ja ülevaade antakse Tenerife põllumajandusest laiemalt. Degustatsioon. Sealt edasi Mencey de Chasna veinitehasesse. Ekskursioon veinitehases ja ülevaade veini valmistamisest etappide kaupa, mis päädib endasti mõista degustatsiooniga. Seejärel mööda "ülemist" ehk vana teed Vilaflori, kus ootab bodega Lagar de Chasna, kus lisaks veinide degusteerimisele maitstakse läbi kanaari köök kogu tema spektris – talupoegade laualt pärit gofiost kuni kohaliku gurmeeni – juustud, kaktusemoos etc. Enne kojusõitu ootab külluslik lõunasöök (ikka veiniga), mille jooksul makku veel jäänud vaba ruumi saab tihkelt täis parkida. Tagasi hotellides olete orienteeruvalt kell 16.  Gruppide koosseis on rahvusvaheline, põhiliselt tõlgib giid inglise keelde.

EKSKURSIOON LA GOMERA SAARELE
Ekskursioon algab küllalt varakult, sest juba kella kaheksaks peab kõik see mees Los Cristianose sadamas olema. Ekskursioon algab Los Cristianose sadamast parvlaeva Naviera Armas pardal, mis suundub saare Gomera pealinna San Sebastian de La Gomerasse. Istume bussi, et külastada meie esimest peatust: Hermigua orgu. Jätkame teekonda läbi La Palmita ja siseneme Garajonay rahvusparki, et jõuda Agulo külla. Seal on teil aega lõunatada tüüpilises (Gomero) restoranis, mille käigus demonstreeritakse meile kuulsat vilekeelt silbot. Peale lõunasööki väisame Juego de Bolase külastuskeskust, mis asub samuti Agulos. Sealt sõidame üles mäkke, Garajonay rahvusparki, loorberimetsa, tegu on looduskaitsealaga, mis kuulub UNESCO maailmapärandi nimistusse. Seal teeme eripeatuse La Laguna Grande juures, kus saab uudistada kohta, kus väidetavalt saare iidsed nõiad kohtusid. Tagasiteel teeme peatuse, et imetleda imposantset Roque de Agandot, muljetavaldavat ja järsku vulkaanilise laava moodustist. Lõpuks naaseme San Sebastiani, kus saate näha ajalooliste hoonete jäänuseid, mis on seotud Christopher Columbuse korduvate visiitidega La Gomerale enne Atlandi ookeanist ülesõitu Ameerika mandrile, nagu Torre del Conde ja La Casa de ColónTagasi hotelli jõuate ca 18 - 18.30

PEALINNAD JA LOORBERIMETSAD

See ekskursioon viib teid Tenerife kõige kaasaegsemasse linna ehk pealinna Santa Cruzi, eelmisse pealinna La Lagunasse ning seejärel Anaga rahvusparki, kus kasvavad biosfääri looduskaitsealaks kuulutatud reliktsed loorberimetsad. Päeva teises pooles külastate suhteliselt autentsena säilinud kohalikku kaluriküla Tagananat, kus on võrratud kalarestoranid (milledest mõnegi pererahva vanemad esindajad oskavad küll briljantselt kokata ja mõnevõrra ka arvutada, aga ei oska näiteks kirjutada. Ma ei blufi, nii on.)

Ekskursioon kestab terve päeva ehk 8-18.