Mobirise

- Suvel töötab ainult online-office ja veebibroneerimine. 

- Ekskursioone muuta või neist loobuda saab kuni 48 h enne toimumist. 

Tenerife-ekskursioonid-saaretuur

No 1 SAARETUUR

Saaretuurid stardivad taas oktoobrist.

Pühapäevitamine Kompassi saaretuuril! Meie saaretuur on ainuke toimumisgarantiiga eestikeelne ringreis Tenerifel ja vahest saab täis broneeritud juba kuu enne toimumist. Käime vulkaanil, Masca küla ning kohalikke linnu vaatamas, mekime veini ja veeretame kohalikust eluolust lustlikku juttu taustaks. Ainult pühapäeviti, broneerimine on mõistlik tegu.

vaalad-delfiinid-tenerifel-jahisõit-ookean

VAALAD ON PÄRIS!

Tenerifel on vaalad garanteeritud.

Vaalu elab Tenerife ja La Gomera vahel ca 500 ja nende leidmine ei ole keeruline. Delfiinidega on nii, kuidas parasjagu veab, tavaliselt küll näeb. Kompass pakub nii kahetunniseid vaalavaatlusi katamaraanil kui ka eesti kapteniga pooleks päevaks ookeanile minekut.
Lastega peresid ootavad lisaks piraadilaevad, isadele (ja mõnele emale ka) kalapüük jne jne...

teemapargid-tenerifel-loro-siam-ahvipark

TEEMAPARGID

Igaühele midagi, sõna otseses mõttes.

Kõrvuti väikeste ja nunnude loomaparkidega (Jungle Park ja Ahvipark) on Tenerifel korduvalt Euroopa parimateks tunnistatud meelehatutuskeskused: veepark Siam Park ning saare põhjakaldal asuv Loro Park. Ajaloohuvilisi ootavad ehtsad astmikpüramiidid Güimaris. 

Snorgeldama Tenerifel koolivaheajal

SNORGELDAMA!

Kilpkonnad ootavad. 

Kompass pakub kahe- ja kolmetunniseid vaalavaatluseid katamaraanil erisoodustusega -20%.
Kolmetunnisel ookeanitripil pakutakse ka kerget einet ning peale vaalade külastamist käiakse kilpkonnalahes snorgeldamas.
Karastusjoogid (sh õlu) on hinna sees kõikidel merereisidel. 

Tenerife Kompass 10

KÜMNES HOOAEG

2019 - 2020

Kompassi ekskursioonipuhvet on iga-aastasel suvepuhkusel, broneeringuid teha ja pileteid osta saab kuni 15.10.2019 ainult online. 
Ootame teid Kompassi jälle alates 15. oktoobrist 2019.
Esimene saaretuur toimub 20.10.2019. 

Allahindlused teemaparkidesse ja ekskursioonidele

HINNAPÄRING

Puhka soodsalt!

Üks Tenerife eripärasid on, et mõned firmad on keelanud edasimüüjatel allahindluste tegemise. See on nende õigus. Meie õigus jällegi on kobartellimuste ostnuile teha lõppsummast allahindlusi Kompassi ja nende arvelt, kes sooduspakkumisi ei keela. Kogemus ütleb, et lastega pere võib täiel rinnal puhates hoida niiviisi kokku 100 eurot. Vähemalt.