PUHKUS TENERIFEL - MIDA TEHA?

Puhkuse planeerimine võib olla sama rahuldustpakkuv, kui puhkamine ise. 

- Ekskursioone muuta või neist loobuda saab kuni 48 h enne toimumist. 

Tenerife-ekskursioonid-saaretuur

No 1 SAARETUUR

Soodsaim ja populaarseim

Tenerife espitsjoon ehk Kompassi saaretuur on ainuke toimumisgarantiiga eestikeelne ringreis Tenerifel ja vahest saab täis broneeritud juba kuu enne toimumist. Käime vulkaanil, Masca küla ning kohalikke linnu vaatamas, mekime veini ja veeretame kohalikust eluolust lustlikku juttu taustaks. Ainult pühapäeviti, broneerimine on mõistlik tegu.

vaalad-delfiinid-tenerifel-jahisõit-ookean

VAALAD ON PÄRIS!

Tenerifel on vee-elukad garanteeritud.

Vaalu elab Tenerife ja La Gomera vahel ca 500 ja nende leidmine ei ole keeruline. Delfiinidega on nii, kuidas parasjagu veab, tavaliselt küll näeb. Kompass pakub kahe- ja kolmetunniseid vaalavaatlusi katamaraanil (ka eesti keeles) ning eesti kapteniga pooleks päevaks ookeanile minekut.
Lastega peresid ootavad lisaks piraadilaevad, isadele (ja mõnele emale ka) kalapüük jne jne...

teemapargid-tenerifel-loro-siam-ahvipark

TEEMAPARGID

Igaühele midagi, sõna otseses mõttes.

Kõrvuti väikeste ja nunnude loomaparkidega (Jungle Park ja Ahvipark) on Tenerifel korduvalt Euroopa parimateks tunnistatud meelehatutuskeskused: veepark Siam Park ning saare põhjakaldal asuv Loro Park.
Kompass pakub TWIN Ticketi (Loro + Siam) ostjaile Ahvipargi pileteid tasuta. 

Snorgeldama Tenerifel koolivaheajal

LA GOMERA JA EL HIERRO!

Ühepäevased ekskursioonid naabersaartele . 

Kõik Kanaari saared on erinevad ja sealjuures uskumatult erinevad. La Gomeral käies on võimalik väga mugavalt ehk ekskursiooni käigus ära näha dinosauruste kaasaegne loorberimets, El Hierro väärtus on lisaks imelisele loodusele see asjaolu, et ta on veel turistide poolt ära tallamata.