E-POOD - EKSKURSIOONID TENERIFEL

VEEL KEHTIB ERIPAKKUMINE - SAARETUUR GRAN TOUR (TEIDE - MASCA) INGLISE KEELES E-L ja VENE KEELES K hinnaga €45/25 + tasuta audiogiid (räägib ka eesti keeles). Soovitame tähele panna, et Tenerife audiogiid katab tervet saart, mitte konkreetse ekskursiooni marsruuti.

E-piletid meelelahutusele Tenerifel - lihtne osta ja veelgi lihtsam on tagastamine. Kompassi veebipoe müügitingimused.
Kõik Kompassi poolt saadetavad piletid on elektroonilised ja telefonist/tahvlist näidatavad.
Päevasel ajal broneeritud piletid jõuavad Teieni tunni - paari jooksul.
Õhtul/öösel broneeritud piletid saabuvad Teieni hommikul.
Kui soovid eestikeelset saaretuuri ja selleni on rohkem kui nädal aega, siis enne broneermist kontrolli (kliki siia), ehk on veel saada fännipileteid (à €16 soodsam).  
Kui te ei leia soovitud saaretuuri kuupäeva listist, siis on ta juba välja müüdud. Kui kuupäeva taga on "OOTELEHT", siis soovitame end sinna kirja panna.
Kirjeldused leiad siit: |   EKSKURSIOONID    |     MATKAD   |

EKSKURSIOONIDELE JA MATKADELE BRONEERIMINE

Peale nupu "ESITA" vajutamist avaneb turvaline STRIPE 3D Secure 2.0 maksevorm, mis võimaldab maksta kaardiga, STRIPE nimetab krediitkaartideks kõiki pangakaarte, tegelikult saab maksta ka deebetkaardiga. 
NB! Kui peale nupu ESITA vajutamist jääb lehekülg valgeks, siis kerige palun vormi ülespoole.
Kui ekskursioonini/matkani on rohkem kui 48 tundi ja te kohe maksta ei soovi, vajutage „ESITA“ ja ignoreerige avanevat maksevormi. Broneering jõuab meieni peale ESITA nupu vajutamist igal juhul ning rekvisiidid tasumiseks saadan Teile mailiga.
Kui ekskursioonini/matkani on vähem kui 48 tundi, tuleb maksta broneerimise käigus.