E-POOD - FĂ„NNIPILETID


TENERIFE KOMPASSI FĂ„NNIPILETID

Piiratud valikuga meelelahutusele on Kompassist võimalik osta soodustusega fännipileteid.
NB! Vaalavaatlustele saab siit lehelt osta kuupäevaks, milleni on ostmise hetkel jäänud VÄHEMALT NÄDAL, saaretuurile müüakse fännipileteid piiratud arvul. Kui teie soovitud saaretuuri kuupäeva siin valikutes enam ei ole, siis on võimalik et kohti veel on, lihtsalt soodsamad fännipiletid on otsas.
Sellisel juhul saate broneerida ekskursioonide bronnilehel.
Twin Ticketi võib osta ka samaks päevaks. 

MILLES ON POINT?
Kompass ootab soodustuste eest mõnda fotot Tenerifel nähtust ja kogetust
(paarist-kolmest piisab) ehk ekskursioonidest/atraktsioonidest/vaatamisväärsustest. Tenerife Kompassil on õigus neid pilte kasutada oma teenuste reklaamimisel kodulehel ja sotsiaalmeedias. Pildid võiks saata Kompassile reisi ajal või hiljemalt nädal peale reisi kasvõi näiteks vastusega sellele mailile, millega piletid tulid või siis mailiaadressile: kompass@tenerifekompass.com
KUI fännipileti ostja on Facebooki kasutaja, siis loodame, et tal on meeles märkida Tenerife Kompassi facebooki leht meeldivaks.
Fännipileti soodustused:
Eestikeelne saaretuur €6̶9/̶3̶9 €59/35 
Twin ticketi (Loro ja Siam pargi kaksikpilet, nii transfeeriga Loro parki kui ilma) ostjatele kingib Kompass Ahvipargi pileti kauba peale.
La Gomera ekskursioon (E, K inglise keeles, T vene keeles) €̶ 9̶2̶/̶4̶9 €82/45
Gran Tour €4̶1̶/̶2̶4 €35/19
Vulkaan El Teide koos köisraudteega €6̶7̶/̶3̶6 €61/33
Vaalavaatlus katamaraanil 2h € 3̶0̶/̶1̶5 €25/12 | 3h € 4̶1̶/̶2̶0 €36/17, broneerida vähemalt nädal enne soovitud kuupäeva.
Privaatne vaalavaatlus purjejahil 3h (kuni 10 inimest) € 4̶0̶0̶   â‚¬300, broneerida vähemalt nädal enne soovitud kuupäeva. 

FĂ„NNIPILETID

E-piletid meelelahutusele Tenerifel - lihtne osta ja veelgi lihtsam on tagastamine. Kompassi veebipoe mĂĽĂĽgitingimused.
Kõik Kompassi poolt saadetavad piletid on elektroonilised ja telefonist/tahvlist näidatavad.
Päevasel ajal broneeritud piletid jõuavad Teieni tunni - paari jooksul.
Õhtul/öösel broneeritud piletid saabuvad Teieni hommikul.

Peale nupu "ESITA" vajutamist avaneb turvaline STRIPE 3D Secure 2.0 maksevorm, mis võimaldab maksta kaardiga, STRIPE nimetab krediitkaartideks kõiki pangakaarte, tegelikult saab maksta ka deebetkaardiga. 
Kui te broneerimise käigus kaardiga maksta ei soovi, vajutage „ESITA“ ja lihtsalt ignoreerige avanevat maksevormi -  broneering jõuab meieni peale ESITA nupu vajutamist igal juhul ning rekvisiidid tasumiseks saadan Teile mailiga.