E-POOD - FĂ„NNIPILETID 2023


TENERIFE KOMPASSI FÄNNIPILETID - Kompass ootab soodustuste eest mõnda fotot (mitte teist, vaid saarest ja loodusest ning paarist-kolmest piisab).

Fännipileti soodustused:
Eestikeelne saaretuur ̶€̶8̶5̶/̶̶̶6̶5̶ â‚¬69/49 
Twin ticketi (Loro ja Siam pargi kaksikpilet, nii transfeeriga Loro parki kui ilma) ostjatele MONKEY PARGI PILETID TASUTA.
Loro pargi piletiga (nii transfeeriga kui ilma) saab 12+ a. vana  kĂĽlastaja Monkey parki poole hinnaga, lapsed kuni 11 a. tasuta
Vaalavaatlus purjejahil 3h € 45/̶22,5 â‚¬40/20 
Vaalavaatlus katamaraanil 3h € 4̶1̶/̶2̶0 €36/17 
Privaatne vaalavaatlus purjejahil 3h (kuni 10 inimest) € 4̶0̶0̶   â‚¬350, broneerida vähemalt nädal enne soovitud kuupäeva. 
Kui saaretuurile enam fännipileteid ei ole, vaadake palun ekskursioonide bronnilehele, võimalik et kohti veel on, lihtsalt sooduspiletid on otsas.
Kompassist ostetud piletiga võite nii Siamisse kui Lorosse minna kehtiva, st kasutamata piletiga suvalisel päeval sõltumata sellest, mis kuupäev piletil on. Loro piletit koos transfeeriga saab osta hiljemalt päev enne ja kindlaks päevaks, seda kuupäeva saab muuta kuni 48h enne toimumist. Los Gigantesest toimub tavaline transfeer E-R, lisaks toimub T ja P Los Gigantesest transfeer ekspressiga.

FĂ„NNIPILETID

E-piletid meelelahutusele Tenerifel - lihtne osta ja veelgi lihtsam on tagastamine. Kompassi veebipoe mĂĽĂĽgitingimused.
Kõik Kompassi poolt saadetavad piletid on elektroonilised ja telefonist/tahvlist näidatavad.
Päevasel ajal broneeritud piletid jõuavad Teieni tunni - paari jooksul.
Õhtul/öösel broneeritud piletid saabuvad Teieni hommikul.