E-POOD - VINGE VIISIK €85

85 euro  eest - Jungle park, Aqualand, Monkey park, ekskursioon vulkaan El Teidele või saaretuur Gran Tour (Teide-Masca) ja kaheks või kolmeks tunniks katamaraaniga ookeanile vaalu ja delfiine vaatama.

Pakett neile, kes basseini ääres lebotamisele eelistavad ringi rahmeldada ja ei soovi sealjuures end oimetuks maksta. Vinge viisik annab teile soodsaima võimaluse broneerida ühekorraga elamused tervelt viieks päevaks. 

Pakette on kahes variandis:

Vinge Viisik I sisaldab poolepäevast ekskursiooni vulkaan El Teide jalamile , mille käigus on võimalik (lisatasu eest) sõita köisraudteega üles.

Vinge Viisik II ekskursiooniks on terve päeva vältav saaretuur Gran Tour, mis viib Teid lisaks vulkaanile ka Masca külla ja põhjakalda linnadesse. Selle tuuri käigus köisraudteega üles sõitmiseks aega ei jää. 

Mõlemas paketis on vaalavaatluseks võimalik valida kahe- ja kolmetunnise tripi vahel (viimane sisaldab snorgeldamispausi kilpkonnalahes). 

Olge palun hoolikad laste vanuste sisestamisel, et kohapeal tõrkeid ei tekiks. Kõik piletid on elektroonilised ja saabuvad mailile koos ammendavate juhiste ja google kaartidega - kuhu, kuidas ja millal minna.

Broneerimisel tuleb määrata kindlad kuupäevad vaid ekskursiooniks ja vaalavaatluseks, teemaparkidesse võite minna vabalt valitud päevadel. 
Sellise hinnaga saab broneerida seni, kuni 1.11 hinnatõus broneerimissüsteemi jõuab. Ma ausalt ei tea, kas see on päevade või nädala-paari küsimus.

- Tõenäoliselt ootab novembrist ees hüppeline hinnatõus (mõistetavatel põhjustel on kolm korralist "korrigeerimist" vahele jäänud, Tenerife meelelahutusbisnises on kombeks euro või paari võrra hindu tõsta kaks korda aastas - 01.05 ja 01.11), aga elekter jms on pööraselt kallinenud ka Hispaanias. 

Hetkel on teada, et näiteks transfeeride hinnad tõusevad 40%, seega võib varakult broneerimine olla päris mõistlik idee.

- Endiselt on kuni 48 tundi enne ürituse/ekskursiooni algust loobumine leppetrahvita, tagastamisele kuulub 100%, selleks piisab e-maili saatmisest. 

Jungle Park Tenerife

JUNGLE PARK

Loodus- ja loomapark ehtsa džungli ning showdega.

Aqualand Tenerife

AQUALAND

Veepark delfiinishowga

Monkey park Ahvipark

MONKEY PARK

Ahvipark, kus ise saab jeekimite juurde puuri minna. 

Vulkaan El Teide

EKSKURSIOON VULKAANILE

Poolepäevane ekskursioon El Teidele ja Los Gigantesesse. 
MARSRUUT-KLIKI

vaalad ja delfiinid katamaraaniga Tenerifel

OOKEANILE

Vaalad ja delfiinid kahetunnisel ookeanitripil katamaraaniga.

Gran Tour, Teide-Masca

GRAN TOUR
TEIDE-MASCA

Saaretuur, mis viib Teid lisaks vulkaanile ka Masca külla ja põhjakalda linnadesse. 
MARSRUUT-KLIKI