E-POOD - TEEMAPARKIDE PILETID 

AHVIPARGI piletid tasuta koos TWIN TICKETIGA (Loro+Siam, nii transfeeriga kui ilma). 
Küsimus: miks küsib Tenerife Kompass teemapargi piletit ostes kuupäeva, kui minna võib ometi suvalisel päeval?
Vastus: sest ainult Tenerife Kompassist ostetud pileti saate te tagastada - kuni 48h enne piletil märgitud kuupäeva kui "life happens". Teemaparkide kodukatelt ostes sellist luksust ei pakuta.
Kõik Kompassi poolt saadetavad piletid on elektroonilised ja telefonist/tahvlist näidatavad. Päevasel ajal broneeritud piletid jõuavad Teieni hiljemalt tunni - paari jooksul. Õhtul/öösel broneeritud piletid saabuvad Teieni hommikul.
Teemaparkide piletid võib osta ka samaks päevaks, Kompassist ostetud piletiga võite parkidesse minna suvalisel päeval sõltumata sellest, mis kuupäev piletil kirjas on. Loro transfeeri saab osta (vähemalt päev enne) ainult kindlaks päevaks, seda kuupäeva saab muuta kuni 48h enne toimumist. 
Los Gigantesest toimub transfeer Loro parki teisipäeviti, neljapäeviti ja pühapäeviti. 
Lisaks saate koos pargipiletitega soetada soodushinnaga (€2) Tenerife audiogiidi kasutusõiguse 30-ks päevaks.   

JUHISED, lugege palun läbi

Peale nupu "ESITA" vajutamist avaneb turvaline STRIPE 3D Secure 2.0 maksevorm, mis võimaldab maksta kaardiga (ka deebetkaardiga).
Kui te kaardiga maksta ei soovi, vajutage „ESITA“ ja ignoreerige avanevat maksevormi.  Broneering jõuab meieni peale ESITA nupu vajutamist igal juhul ning rekvisiidid tasumiseks saadan Teile mailiga.
Kui soovitud kuupäevani on vähem kui 48 tundi, tuleb maksta kas broneerimise käigus kaardiga või kohe, kui olete meilt piletid meilile saanud, järgides seal olevaid juhiseid.