'


TENERIFE AUDIOGIID

Tenerife audiogiid on kui tark mees taskus või auto telefonihoidikus ja on kõvasti abiks, kui te veel päris täpselt ei tea, kuhu Tenerifel minna, mida vaadata, kus süüa jne. Lisaks räägib ta vaatamisväärsuste juures põhilise, miks just see paik või objekt vaatamist väärt on. Tenerife Kompass on audiogiidi valmimise protsessis mõnevõrra kaasa löönud, julgen soovitada.  
30 päeva Tenerife audiogiidi kasutamist maksab €8.

Kuidas see värk siis töötab?

Kaart töötab ainult NAVICUPI äpis, see tuleb audiogiidi kasutamiseks alla laadida. LINK ON SIIN (https://app.navicup.com/?eventID=2868)

Peale tasumist saabub teile parool kaardi aktiveerimiseks, audiogiidi tellimustel kehtivad samad mängureeglid nagu Kompassi lehelt piletite ostmisel - tööajal tehtud tellimus täidetakse tunni-paari jooksul, õhtul ja öösel tulnud tellimusi menetlen hiljemalt hommikul.

Kopeerige parool (mis tuleb mailiga) ehk broneerimise number rakenduse "Redeem code" väljale. Teie kaart koos Tenerife audiogiidiga muutub aktiivseks umbes 10 minuti jooksul.
Te võite kaardi käivitada Teile sobival ajal, alles peale aktiveerimist algab kasutusperiood 30 päeva. 
Veenduge, et kaarti kasutades mobiil oleks laetud või käepärast akupank. Positsioneerimine tarbib palju energiat.
Audiogiid räägib paljudes keeltes, tõlked (sh eesti keel) on tehtud roboti poolt, äpp suhtleb teiega kõnesüntesaatori abil. 
Internetiühendust on vaja ainult sisu allalaadimiseks. Kasutamise ajal pole andmeside- ega internetiühendust vaja, kuid telefonis peab olema lubatud positsioneerimine. 
Kui rakendus teekonna vältel mingil põhjusel suletakse - näiteks saab telefonil aku tühjaks vms, siis peate taastama internetiühenduse ja kordama allalaadimist, kasutades sama parooli. 

Tenerife audiogiid

Tenerife avastamiseks võta audiogiid TenerifeSmartGuide