ASUKOHT

KUIDAS KOMPASS ÜLES LEIDA?
Juhised Tenerife Kompassi üles leidmiseks nii jala, bussi kui autoga.

Kuna te seda lehte loete, siis on mul alust oletada, et teil on kasutada internet ja kõige muretum on usaldada endid interneti ehk Google kaardi hoolde. Selleks klikkige SIIA, alguspunktiks pange oma asukoht, valige kohale saabumise viis: kas jala, ühistranspordi või autoga ning google seletab teile samm-sammult, kuidas te Kompassi kohale saate. Need juhised on väga mõistlik kuhugi salvestada või välja printida, sest Tenerifel garanteeritud inimõiguste loetelus on küll juba preambulas nii päike kui odav vein, aga kohalikku internetti ei leia sellest nimistust ka kõige viimastelt lehekülgedelt. Õnneks on rändlustasude ohjamine teinud ka Tenerifel kui ikkagi Euroopa Liitu kuuluval saarel koduse interneti kättesaadavaks koduse hinnaga, Soovitan uurida oma teenusepakkujalt enne reisi, palju andmemahtu teil võõrsil olles lisatasuta tuulutada lubatakse - tavaliselt 1-10 Gb. 

Kui te ennast juba Avenida Espanale olete suutnud navigeerida, siis finishiponnistusteks mõned konkreetsemad pildilised vihjed ka:

NB ! Kui te mingil põhjusel olete otsustanud Kompassi tulla mööda randa, siis CC Terra Novani jõudes tuleks teil vaadata (ja tulla) üles, viiendale korrusele. Üles saab nii liftidega kui treppe mööda.