MÜÜGITINGIMUSED

KÕIGE OLULISEM
Kõik Kompassist ostetud piletid on pdf formaadis e-piletid ehk telefonist/tahvlist näidatavad, soovitame need salvestada, et pargiväravas või ekskursioonibussi uksel mitte neti levist sõltuda aga keegi ei keela neid esitada ka paberil.
Piletite eest tuleb tasuda hiljemalt nädal enne piletil märgitud toimumise kuupäeva. Kui soovitud ekskursiooni/ürituse/külastuseni on jäänud vähem kui 48 tundi, tuleb tasuda broneerimise käigus kaardiga või koheselt online, tasumiseks rekvisiidid saadame koos pileti(te)ga. 

Piletite saatmine
- Piletid saadab Kompass Teie poolt broneerimise käigus sisestatud e-maili aadressile:
  * Hooajal (oktoobrist aprillini) hiljemalt 2h jooksul (üldjuhul küll kiiremini);
  * Väljaspool hooaega (mai-september) hiljemalt 24 h jooksul.

Taganemisõigus
- Kuni 48 h enne piletil märgitud kuupäeva saab broneeringust loobuda tasuta. Loobumisest saab Kompassi teavitada telefonil 5050210 või kirjalikult, selleks tuleb saata mail info@tenerifekompass.com ning ära näidata number, mille Te leiate piletilt. Kompass kannab kogu summa 24h jooksul tagasi samale pangakontole/kaardile, millelt broneerides makse tehti.
- 48-24 h enne piletil märgitud kuupäeva saab broneeringust loobuda, kaotades 50% letihinnast, mille peab kinni korraldaja/teemapark vms. Jäägi kannab Kompass 24h jooksul tagasi samale pangakontole/kaardile, millelt broneerides makse tehti.
- Vähem kui 24h enne piletil märgitud kuupäeva broneeringust loobudes või ekskursioonile/matkale/vaalavaatlusele mitte ilmudes Teile raha ei tagastata.
- Kui lasete teemaparkide piletite tühistamistähtaja mööda, aga ise minna ei saa, siis võite nad edasi müüa või kinkida. 
- Kui te olete ostnud mõne Kompassi sooduskombo ja soovite loobuda mitte kogu paketist vaid ainult mõnest broneeritud meelelahutusest, siis nendele piletitele, millest te ei soovi loobuda, rakenduvad Kompassi hinnakirjas toodud tavahinnad. 

- Taganemisõiguses on neli erandit:
1) ekskursioon vulkaan El Teide tippu koos mäeloaga. Neid pileteid tagastada ei saa, see on korraldaja kehtestatud reegel. Küll kehtivad kõik tavatingimused ekskursiooni ärajäämise korral ilmastikutingimuste tõttu.
2) Kinnitatud grupitellimustel, mis on seotud transpordiga (grupitransfeerid või -ekskursioonid) on kuni 48 tundi enne toimumist tühistamistasu €100, peale seda 50% transfeeri hinnast. Seda Kompass kuidagi kangutada ei saa, sest see on bussifirma tingimus ja tasu kuulub neile.
3) Kui Teile on genereeritud ja ära saadetud audiogiidi kood, siis seda enam tühistada pole võimalik. Kui selle parooliga on kaart aktiveerimata, siis loomulikult võite selle edasi müüa või kinkida.
4) Lahtise kuupäevaga teemaparkide pileteid (Jungle park, Aqualand ja Monkey park) tagastada ei saa, küll aga võite need edasi kinkida või müüa, kõik need piletid kehtivad alates müügikuupäevast kuus kuud.

Ekskursioonide ära jäämine
Kui ekskursioon jääb ära korraldaja otsusel (ilm, pandeemiast tulenevad piirangud jms), teavitab Kompass Teid koheselt kirjalikult ja kannab kogu summa 24h jooksul tagasi samale pangakontole/kaardile, millelt broneerides makse tehti.

Ekskursioonide marsruudid
Korraldajatel ja giididel on õigus teha jooksvalt ekskursiooni marsruudis muudatusi, kui ilmastikutingimused ja sellest tulenev potentsiaalne oht seda nõuab. 

Ekskursioonide kuupäeva muutumine
Kui (näiteks ilmastikuolude tõttu) korraldaja muudab ekskursiooni kuupäeva (mida õnneks tuleb ette küllalt harva - korra või paar hooaja jooksul), siis teavitab Kompass Teid sellest koheselt kirjalikult ja tavaliselt ka telefoni teel. Kui uus kuupäev Teie plaanidega ei klapi, kannab Kompass kogu summa 24h jooksul tagasi samale pangakontole/kaardile, millelt broneerides makse tehti.

Terviseohutus ja Covid-19/SARS-2 pandeemiast tulenevad piirangud
Broneerides ostu sooritamisega nõustub ostja järgima terviseohutusest tulenevaid piiranguid, reegleid ja juhiseid, mille täitmist korraldajalt kohalike ametkondade korraldused, ettekirjutused või seadused nõuavad.

Kogutavad andmed
Töödeldavad isikuandmed on andmed, mis Te esitate ostu sooritamiseks. Sellisteks andmeteks on ostja nimi, e-posti aadress ja telefoninumber. Tenerife Kompass kogub isikuandmeid minimaalselt ning teeb seda piletiostutehingu haldamiseks ning ainult vajaduspõhiselt - meie broneerimislehelt tehtud ostude/broneeringute käitlemise ja kätte toimetamise eesmärgil - piletite müük, probleemide lahendamine ja ekskursioonide korraldusega seotud teabe vahendamine.
Tenerife Kompass ei jaga Teie isikuandmeid mitte kellelegi, samuti ei kasuta ise neid muuks kui Teie enda initsieeritud broneeringu/ostu haldamiseks.

Uuendatud: 01.02. 2024
Olavi Antons, Tenerife Kompass