bootstrap template

TENERIFE KAARDID

Kompassi kaartide viies trükk - kuues tuleb sügisel 2017

Me oleme eestikeelseid Tenerife kaarte pusinud teha 2008 aastast ehk teisisõnu meie kirjastuslik tegevus algas veel enne, kui Kompassi nimeline koht avati. Kompassi kaarti kujundades oleme me silmas pidanud, et tema mõõdud võimaldaks teda ka autos lahti voltida (48 x 68cm). 

Kaardi ühel poolel on kogu saar vaatamisväärsustega ja teisel poolel Tenerife lõunaosa, kus on ära märgitud Siam Pargi tasuta busside peatused, parimad poed ehk Marcadonad, Santa Cruzi bussiajad koos linnaplaaniga ja otseloomulikult eestlaste poed, kuis muidu :)

Kui Tenerife Pärli poodides (tasuta bussi peatused ja graafik kaardilt) Kompassi kaart lauale lüüa, siis saab  5% soodustust (ilmselt tänu BREXITile põhiliste kundede ehk brittide eurode kotti tekkinud auk on pärlimüüjad kitsimaks teinud ja alates 01.03.17 enam tasuta kõrvarõngaid ei jagata :( ) NB! tingimata tasuks kaart ligi hoida neil, kes omal käel Icod de Los Vinoses Malvaasia veini muuseumisse lähevad – “metsikud” kliendid saavad Kompassi kaardi ettenäitamisel soodustust 10 protsenti kõigest, mida ostate, mitte ainult veinidest. 


Aga see on muidu ka suht ok kaart, paljud on öelnud, et väga abiks paberi oleme trükkinud ja nad on Kompassist täiesti tasuta võtta :)  TENERIFE ONLINE KAART

Vaatamisväärsused punasega, teemapargid kollasega, söögikohad rohelisega, sealhulgas guachinched. Guachinchedest saab lugeda SIIT.