Mobirise Website Creator

REEDESED SALONGID

JUBA VIIS AASTAT SELTSIMELU!  

REEDETI MEKIME 
TENERIFE VEINE

NB! 2017/2018 HOOAJA
ESIMENE SALONG TOIMUB 13.10  (13 ja REEDE!)

Kanaari veinide degusteerimine Tenerife Kompassis


Reedeti degusteerime Kompassi ees terrasil kell 16-17 Tenerife ja Kanaari veine. Veinidest räägib meile vinoteegi VINO VIDI VICI pidaja Merike sulaselges eesti keeles ja ilma üleliigse vahuta (ümarat sõnnikulist kuma ühendatuna basaldise järelmaitsega etc ei ole vaja dešifreerima hakata).


- Degustatsioon on tasuta

- Osalejatel palume kohal olla TÄPSELT (16:00) või pisut varem, hilinejad võivad aega parajaks teha kuskil mujal (näiteks kõrval olevas Smokeys) ning kell 17 jätkub üritus tavapärase Kompassi salongina – kaasavõetud veinidega ja piknikulaadses õhkkonnas.

Arusaadavuse huvides:

16-17 degustatsioon (hilinemine pole lubatud)

17-19 sotsialiseerumine "salongis" - omade, st kaasavõetud veini(de)ga või mida iganes te piknikutel tarbite (Kompass veini ei müü!) 

19-.... siirdutakse mööda terrassi edasi 20 meetrit õlleaeda "Smokey`s", kus veinipokaali saab kätte 1,5 euroga, kui tellite "estonian spessalit", peakokk on seal eestlane Sander, tema megaburgerid ja ribid on kuulsad, aga ka taimetoitlased on alati rahule jäänud.  


Sellel reedel (14.04.2017) tulevad maitsmisele:

       - Viña Estévez (punane noor vein - vähelevinud viinamarjast nimega Baboso Negro, 3 kuud vaadis laagerdunud)

       - Engracia (valge kuiv)

       - Mencey de Chasna (midagi maiasmokkadele - roosa afrutado)
EESTIMEELNE SELTSI(M)ELU KOMPASSIS

Veinide degusteerimine kell 16, salongiga alustame kella viiest, õhtu pole raisku laskmiseks. 


Reedeõhtuti libiseb rõhk Kompassi ekskursioonipuhveti määratlusel viimastele silpidele ja Kompass õigustab oma puhvetiks olemist täiel määral. Kella viiest õhtul kogunevad kliimapagulased ja turistid Kompassi ette terrassile, libistavad veini ja imetlevad päikeseloojangut. Tavaliselt on salongiõhtutel ülekaalus turistid, kes saavad ammutada tõde otsestest allikatest à la– no kuidas siis on elada palmisaarel ja kas koduigatsus ikka ka vahel kimbutab? kus teil siin need kõige rajumad ööklubid on? kus siin kohalikke banaane müüakse? etc. Vahest kisub laulupeoks, teinekord tantsitakse jenkat – just nii, nagu parasjagu kujuneb. Vein (või mõni muu jook, mida te sellistel puhkudel jooma olete harjunud) võtke palun ise kaasa, topsi saab Kompassist.


Kell 19 liigub rahvas puhvetisse nimega Smokeys, (kuhu on Kompassi terrassi mööda 20 meetrit), pidu jätkub elava muusika - vahest harva koguni Eestist pärit esitajate - saatel.

NB! Smokeysse oma joogiga minna ei saa, kokkuleppe on selline, et klaas poolkuiva valget veini maksab salongirahvale 1,5 eurot, küsida tuleb (ja ärge unustage saladuslikku nägu teha sinna juurde) „estonian spessalit“.  


Bienvenido! 

KUI KELLELGI ON MEELES KAAMERA KÄIMA PANNA...
HISPAANIA TÜDRUK KÕIGE ESIMEST KORDA RAHVA EES (06.11.2015, Tenerife)