TENERIFE ÖÖKLUBID

Ööklubid Tenerife lõunaosas - Costa Adeje, Las Americas, Los Cristianos

ÄGEDAMATEST TANTSUPUHVETITEST

Võhik võtab sõna.

HARD ROCK CAFÈ TENERIFEL

Tenerife lõunarannikul on kokku mitusada kohta, kus ennast hilistel õhtu- ja varastel hommiktundidel tühjaks või täis pidutseda saab. Ehkki Tenerife külastajate keskmine vanus aasta-aastalt tõuseb ning meditsiini edenedes pole kardetavasti väga kaugel ajad, kus see kuuesaja ületab, on sellel “penskarite saarel” siiski piisavalt peokohti ka neile, kellel või suus veel sulab. 

2016 aastal on kõige rajum klubi nimega PAPAGAYO BEACH CLUB, mis asub (kuri)kuulsas Veronicases, aadressil Av. Rafael Puig y Lluvina 2 , nende koduleht on SIIN.

Väga populaarne koht on MAGIC LOUNGE CLUB, mis asub strageelises epitsentris - Las Americase peatänaval, aadressil Av. Las Américas, Mare Nostrum Resort, nende koduleht on SIIN. Kliimapagulaste seas on populaarne selline hedonistlik logistika, et Magicus alustatakse soojendusega (11-12 öösel) ja siis paari tunni pärast suundutakse Papagayosse, kui seal juba katus lendu tõusta tahab.  

Kohe Magicu kõrval on magneet raskema levimuusika sõpradele HARD ROCK CAFÈ, ürituste kalendrile viib otsetee SIIT.

Salsasõpradele on mõeldud koht nimega DISCOPUB ACHAMAN, aadressil Av Bruselas, Playa Fanabe. Nende FB lehekülg on SIIN

Kes tahab autentsemat atmosfääri ja kohalikku värvingut, peab ootama reede või laupäeva õhtut, kui käima läheb terve rivi klubisid (ühes otsas CASA BLANCA ja teises otsas PUNTA CANA), vahele jääb terve plejaad suuremaid ja väiksemaid tantsupuhveteid, sh Kuubale, salsamuusikale jne pühandatuid. Nad asuvad eri korrustel ja on kõik rannale avatud, asukohta Google kaardil vaata alpoolt.


Kunagise saare tippklubi FARO CHILL ART ruumides on ennast sisse seadnud sillerdava nimega puhvet BLING BLING. Nende katuseterrassilt avanev öine vaade tuledes lõunarannikule on ilmselt TOP 3 vaateid Tenerifel üleüldse. Et endine nimi Faro tähendab tõlkes tuletorn ehk majakas ning ka uute omanike meelest on majakas üks piisavalt BLING asjandus, siis maha lõhkuma nad pole klubi kohal kõrguvat butafoorset tuletorni hakanud ja selle järgi on neid ka lihtne leida, kodukat jälle pole, aga on vähemalt FB lehekülgTENERIFE ÖÖKLUBID KAARDIL

Kes leiab, et midagi olulist (või - hoidku Achaman - tema lemmikpuhvet!) on puudu, on nii lahke ja saadab meile maili.