make your own website

Jõulusalong 21.12.2018

Alustuseks (kella 15-st) pakub Kompass kõigile glögi.
Kaasavõetud piparkookide, mandariinide, veini jne jaoks on meil nõud olemas.
Kell 15.30 saabub selges eesti keeles rääkiv jõuluvana, tema kingikotti saab täita eelnevatel päevadel Kompassis meie lahtioleku aegadel.
Kell 17.30 loosib jõuluvana välja jõulukorvi (vaata palun jõulukorvi kohta käivat siin lehel allpool).
NB! Kui netiühendus on meile armuline, teeme sellest Facebookis Tenerife Kompassi leheküljel ka otseülekande.
Kell 18 paneb Kompass uksed kinni, alates kella 19-st on kõik eestlased lahkesti oodatud La Pepa Food Marketisse Los Cristianoses (ürituse Facebooki link on siin).

Ilusat advendiaega ja kohtumiseni Kompassis! 

Otsing Kompassi lehelt

JÕULUKORVI LOOSIMINE

Hispaania kohalike hulgas ülipopulaarset jõulukorvi loteriid viib Kompass sel aastal läbi esimest korda. Ütleme ausalt – meil pole õrna aimugi, kui populaarseks see eestlaste hulgas kujuneb, seega me käsitleme seda kui eksperimenti ja traditsiooni sündi lubada veel ei saa. Aga loodame muidugi parimat.   
Idee on iseenesest väga lihtne – kõigil soovijatel on sümboolse summa eest (€2) võimalik osta loosinumber, millega ta korvi loosimisel osaleb. Lubatud on osta ühel inimesel ka mitu numbrit - edasi kinkimiseks vms. Kokkulepitud päeval ja kellaajal (meie puhul 19.12.2018 kell 18.00 kanaari aja järgi) lõpetatakse numbrite müük ja raha loetakse üle. Kogunenud summa eest pannakse kokku üks (loodetavasti võimas) jõulukorv, mis sisaldab kõikvõimalikku traditsiooniliselt jõuludega seonduvat – turroonidest alates ja jamónide ning veinidega lõpetades.
Ja 21.12 kell 17.30 loosib jõulusalongi käigus üks valge habeme ja punase kuuega mees selle korvi ühele õnnelikule välja.
Jõulukorvi loterii numbreid on võimalik lunastada siin lehel allpool online või Kompassis kuni 19.12.2018 kell 18.00 kanaari aja järgi.  

HÄID PÜHI!