create your own website

ELAGU EESTI!

EW 100 TENERIFEL

Eestlased kogunevad Tenerifel ühise laua taha kodumaa sünnipäeva tähistama juba kümnendat korda ja juubeli puhul on tegemist ülekanaarilise peoga – kohale tulevad ka La Gomera ja Gran Canaria eestlased.
Pidu toimub Golf del Suri roheliste väljakute vahel restoranis Beer Trap

24.02.2018 algusega kell 19.00
Los Gigantesest, Playa San Juanist ja Costa Adejest saab pittu ning tagasi tasuta bussidega, vajalik on kohad reserveerida (seda saab teha broneerimise käigus).
  

JAAN KIRSS

ÕHTU JUHT

Muusik, showmees, laulja ja ürituste läbiviija Jaan Kirss oli aastatel 1976 – 1983 legendaarse ansambel Apelsini trummar. Pärast tuuritamist mööda Nõukogude Liidu vabariike, samuti kontsertreise ansamblitega Vitamiin ja Laine, on Jaanist saanud nõutud õhtujuht ja meelelahutaja, kes ühes käes trummipulgad ning teises pisike akordion peo(lised) alati kohe käima tõmbab. 

SANDER LILLEPUU

PEAKOKK

Sander on maarjamaine fusion-köögi võlur, kes ühtviisi sundimatult võlub teie taldrikule „täpi ja triibu“ ning laob näljastele mehepoegadele poolemeetriseid hamburgereid. Vaadake palun menüüd, see peaks eesootavast aimu andma küll.

BBBB

KAMMERKOOSSEIS

Korraldajate teadlik valik BBBB ehk Beer Bass Branch Band`i angazheerides oli kantud murest, et pidu liiga pühalikuks kätte ei läheks. Need "poisid" valdavad ühtviisi hästi nii muusikalisi instrumente kui ka pidurahva hingekeeli ning selge see, et pulli hakkab saama! 

ANNE VELLI

IGIHALJAID VIISE

Eesti estraadilavade legend Anne talvitub samuti Tenerifel juba aastaid. Anne laulab kõigile tuttavaid ning armsaks saanud laule, tavapäraselt kujunevad Anne ülesastumised kliimapagulaste pidudel laulupeo mõõtu ühislaulmisteks.  

MISTER AI

KLIIMAPAGULASTE TANTSUTAJA

Esimest korda esines Mister AI ehk Andres kliimapagulastele viis aastat tagasi, kui EW sai 95. Tantsutuurid  sai nii üles, et kui peopaiga peremees nägi, et rahvast tantsupõrandalt hea sõnaga ära ei saa, ähvardas politseiga. Sest ajast käibki Mister Ai meid tantsutamas (ning mõnel aastal on seda juhtunud kohe mitu korda). 

GETHE MARIA ELJAS
& KRISTI KAJASALU

ÕRNAD ÖÖBIKUD

Et pidu liiga vanainimeste nägu ei saaks, laulavad meile Gethe ja Kristi, mõlemad juba maast-madalast laululapsed. 

MARKO UIBO

PILLIMEES MÄNGIB, KAUGELE KAJAB

Marko on Tartust pärit lõõtsamees, kes ühtviisi hästi mängib nii klahvide kui nuppudega kortsmoonikuid. Alustas lõõtsatõmbamist 14 aastaselt, siis käis läbi muusikakoolide ja nüüd kolis Tenerifele. Meie peol aitab Marko luua õiget - s.o. rahvalikku atmosfääri ning vajadusel saadab ühislaulmisi. 

MÄNGIME "EESTIMAAD"

KAS TUNNED MAAD?

Teleekraanidelt tuttav formaat saab mõnevõrra tuunituna toodud Tenerife palmide alla. Õhtujuht Jaan kehastub mängujuht Veel RohkeM Debelakiks ning teda assisteerib Jaanavi, kes lõpuks ometi kapist välja tuleb ning valged sukkpüksid jalga tõmbab. Tõotab tulla tõsine ja dramaatiline heitlus. 

MENÜÜ

DRESSCODE

Kellel võimalik, palun ennast ajastukohaselt ehk 1918 aasta moe järgi riidesse panna. Kellel mitte, see võiks vähemasti kasutada 
ajastukohaseid detailie - naistel suled soengus, diadeemid, suleboad, pikad glasseekindad, meestel vest ja spatsiirtokk etc.
Abi saab küsida ka Tähtelt moestuudiost MUST LUIK (nende kodukas on SIIN või kirjutage mustluik@mustluik.ee)

NB! Korraldajad paluvad tähele panna, et lühikeste pükstega meesterahvaid saali ei lubata.   
DRESSCODE
Tasuta bussid peopaika ja tagasi

BUSSID PIDUPAIKA VÄLJUVAD:

(kliki palun peatuse nimel, et näha täpset asukohta Google kaardil). 

LOS GIGANTES               17.30

PLAYA ARENA                  17.45

PLAYA SAN JUAN            17.55

ISLA BONITA                   18.00

BEST TENERIFE              18.00

SAN EUGENIO                18.10

OLE TROPICAL               18.20

HG TENERIFE SUR         18.20

BUSSID VÄLJUVAD PIDUPAIGAST TAGASI :

00.00 (BUSS SÕIDAB KUNI GIGANTESENI)

01.30 (BUSS SÕIDAB KUNI GIGANTESENI)


EW100 Tenerifel, saali plaan