AVE RAAMATU ESITLUS 19.01.2018

Kui me La Gomerale jõudsime, oli siinkandis klähvimist jube palju, eriti öösiti. Meil oli tunne, et ka meie hakkame täiesti kanaarikoerastuma, sest naabritädiga kokku oli meil mingil ajal kuus koera! Kui turistid majast möödusid, saatis neid koerteansambel. Imps tegi meie galeriile isegi uue sümboli, kanaari koera. Kanaari saared ju tähendavadki koerte saari. Imelik on see, et ka kohaliku televisiooni ilmatädid on natuke koera nägu – jumala lahe oleks, kui kanaari koer loekski hommikul telekast ilmateadet!

Kunstnik Ave Nahkuri raamat ei ole päris tavaline reisiraamat. See on äraminemise raamat, kus on palju kohalolemist ja äratundmisi, kohtumisi värvikate tüüpidega ja rõõmsat elujulgust. Ja muidugi muhedat huumorit, sest ilma nalja ja naeru ja Ave joonistatud tegelasteta ei kujuta meie küla eitesid ju ette, elagu nad kus ilma otsas tahes! 

AVEGA KOHTUMINE KOMPASSIS 19.01.2018

(Raamatu Tenerifele tellimine on lõppenud)

Tenerife Kompassis toimub 19.01.2018 kell 16.00 Ave Nahkuri uue raamatu „Meie küla eided La Gomeral“ esitlus. Autor räägib meile raamatu saamisloost ja kirjutab raamatutesse pühendusi, samuti saab kohapealt osta Ave minimaale (valminud La Gomeral 2016-2017, hinnad alates € 7).